16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS |
| Przekątna | 13.30" |
| Rozmiar | 13.3 |
| Rozdzielczość | IPS Panel Full HD 1920x1080 |
Wydajność
| Procesor | Intel Atom x5-Z8350 1.44GHz |
| GPU | Intel HD Graphics |
| RAM | 4GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32GB Flash Storage |
System
| System operacyjny | Windows 10 |