16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS Touchscreen |
| Przekątna | 11.60" |
| Rozmiar | 11.6 |
| Rozdzielczość | IPS Panel Full HD / Touchscreen 1920x1080 |
Wydajność
| Procesor | Intel Celeron Dual Core N3350 1.1GHz |
| GPU | Intel HD Graphics 500 |
| RAM | 4GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32GB SSD |
System
| System operacyjny | Windows 10 |