16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2025 – 2025 |
| Typ nadwozia | Coupe |
| Liczba miejsc | 4 |
Silnik
| Typ silnika | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 1350.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Elektryczny |
Układ napędowy
| Napęd | 4x4 (AWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 325.0 km/h |
| 0-100 km/h | 2.70 s |
Wymiary i masa
| Długość | 4959 mm |
| Szerokość | 1957 mm |
| Wysokość | 1353 mm |
Napęd elektryczny
| Pojemność baterii | 83.0 kWh |
| Zasięg elektryczny | 420.0 km |