16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2021 – 2021 |
Silnik
| Moc | 420.0 KM |
| Moment obrotowy | 678.0 Nm |
Paliwo
| Zbiornik paliwa | 34.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 2 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1727.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. Brembo, 4 piston calipers |
| Hamulce tył | Single disc. Brembo, 4 piston calipers |
| Zawieszenie przód | Inverted fork, 55 mm |
| Zawieszenie tył | Mono-shock adjustable, oleo-pneumatic, Ohlins |
Opony
| Opony przód | 120/60-ZR17 |
| Opony tył | 200/50-ZR17 |