16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 1247 cm³ |
| Moc | 10.5 KM |
| Moment obrotowy | 9.2 Nm |
Paliwo
| Układ paliwowy | Wtrysk delphi |
| Zbiornik paliwa | 15.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1330.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Three-piston floating calliper. Combined braking system |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | Hydraulic upside-down fork diam. 37 mm |
| Zawieszenie tył | Monoshock absorber, hydraulic adjustable in preload |
Opony
| Opony przód | 110/70-17 |
| Opony tył | 130/70-17 |