16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 1247 cm³ |
| Moc | 10.5 KM |
| Moment obrotowy | 9.2 Nm |
Paliwo
| Układ paliwowy | Wtrysk delphi |
| Zbiornik paliwa | 13.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1268.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Three-piston floating calliper.. Combines braking system |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | Hydraulic upside-down fork diam. 30 mm |
| Zawieszenie tył | Monoshock absorber, hydraulic adjustable in preload |
Opony
| Opony przód | 120/70-12 |
| Opony tył | 140/70-12 |