16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 808 026
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2013 – 2013 |
Silnik
| Pojemność | 7730 cm³ |
| Moc | 66.0 KM |
| Moment obrotowy | 72.0 Nm |
Paliwo
| Układ paliwowy | Wtrysk |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1470.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | LSL 39mm telescopic fork |
| Zawieszenie tył | Dual shocks, Ohlins |
Opony
| Opony przód | 120/90-18 |
| Opony tył | 130/80-18 |