16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 803 190
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2013 – 2013 |
Silnik
| Pojemność | 1490 cm³ |
| Moc | 7.8 KM |
| Moment obrotowy | 12.0 Nm |
Paliwo
| Układ paliwowy | Gaźnik 20 mm |
| Zbiornik paliwa | 5.5 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Pasek |
| Liczba biegów | 4 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1235.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Inox steel |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Swing-arm, helical spring an hydraulic dampers double effect |
| Zawieszenie tył | Helical spring an hydraulic dampers double effect |
Opony
| Opony przód | 3.50-10 |
| Opony tył | 3.50-10 |