16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 810 679
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2010 – 2010 |
Silnik
| Pojemność | 1506 cm³ |
| Moc | 13.9 KM |
| Moment obrotowy | 13.0 Nm |
Paliwo
| Układ paliwowy | Gaźnik cv |
| Zbiornik paliwa | 17.0 l |
Układ napędowy
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1290.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Ventilated disk |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | 31mm dia telescopic fork with 130mm stroke |
| Zawieszenie tył | Double -sided swing arm with 5-way adjustable hydraulic shockers |
Opony
| Opony przód | 2.75-18 |
| Opony tył | 3.00-18 |