16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | P-OLED |
| Przekątna | 6.80" |
| Rozmiar | 6.8"1080x2460p |
| Rozdzielczość | 48 MP f/1.8, Wide Angle, Primary Camera, 8 MP f/2.2, Ultra-Wide Angle Camera, 5 MP f/2.4, Depth Camera |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 765G |
| Procesor | Octa core (2.4 GHz, Single core, Kryo 475 + 2.2 GHz, Single core, Kryo 475 + 1.8 GHz, Hexa Core, Kryo 475) |
| GPU | Adreno 620 |
| RAM | 6.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 4300 mAh |
| Bateria | Li-Po 4300mAh |
System
| System operacyjny | Android v10 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) 5GHz |
| Bluetooth | v5.1 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging |