16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | P-OLED |
| Rozmiar | 6.8''1080x2460p |
| Rozdzielczość | 48 MP, f/1.8, Primary Camera, 8 MP, f/2.2, Ultra Wide Camera, 5 MP, f/2.4, Depth Camera |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm SDM845 Snapdragon 845 |
| Procesor | Octa-core (4x2.8 GHz Kryo 385 Gold & 4x1.8 GHz Kryo 385 Silver) |
| GPU | Adreno 630 |
| RAM | 6.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 4300 mAh |
| Bateria | Li-Po 4300mAh |
System
| System operacyjny | Android v10 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) 5GHz |
| Bluetooth | v4.0 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging, microUSB 2.0 |