16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 6.60" |
| Rozmiar | 6.6 inches, 105.2 cm2 (~83.1% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 720 x 1600 pixels, 20:9 ratio (~266 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6765 Helio P35 (12nm) |
| Procesor | Octa-core (4x2.3 GHz Cortex-A53 & 4x1.8 GHz Cortex-A53) |
| GPU | PowerVR GE8320 |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 48.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 48 MP, f/1.8, (wide), 1/2.0", 0.8\\xc2\\xb5m, PDAF 5 MP, f/2.2, 115\\xcb\\x9a (ultrawide), 1/5.0", 1.12\\xc2\\xb5m 2 MP, f/2.4, (macro) 2 MP, f/2.4, (depth) |
Bateria
| Pojemność | 4000 mAh |
| Bateria | Li-Po 4000 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 10 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| NFC | Yes |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | USB Type-C 3.1 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 165 x 76.7 x 8.4 mm (6.50 x 3.02 x 0.33 in) |