16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS Touchscreen |
| Przekątna | 15.60" |
| Rozmiar | 15.6 |
| Rozdzielczość | IPS Panel Full HD / Touchscreen 1920x1080 |
Wydajność
| Procesor | Intel Core i7 7500U 2.7GHz |
| GPU | Intel HD Graphics 620 |
| RAM | 16GB |
| Pamięć wewnętrzna | 512GB SSD |
System
| System operacyjny | Windows 10 |