16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD, 400 nits (typ) |
| Przekątna | 11.00" |
| Rozmiar | 11.0 inches, 344.4 cm2 (~81.8% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1200 x 2000 pixels, 5:3 ratio (~212 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm SM6115 Snapdragon 662 (11 nm) |
| Procesor | Octa-core (4x2.3 GHz Kryo 260 Gold & 4x1.8 GHz Kryo 260 Silver) |
| GPU | Adreno 610 |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 13 MP, (wide), AF |
| Aparat przedni | 8.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 8 MP, (wide) |
Bateria
| Pojemność | 7700 mAh |
| Bateria | Li-Po 7700 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 10 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS |
| USB | USB Type-C 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 258.4 x 163 x 7.5 mm (10.17 x 6.42 x 0.30 in) |