16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD, 400 nits (typ) |
| Przekątna | 10.10" |
| Rozmiar | 10.1 inches, 295.8 cm2 (~82.0% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 800 x 1280 pixels, 16:10 ratio (~149 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6762 Helio P22T (12 nm) |
| Procesor | Octa-core (4x2.3 GHz Cortex-A53 & 4x1.8 GHz Cortex-A53) |
| GPU | PowerVR GE8320 |
| RAM | 2.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 8 MP, AF |
| Aparat przedni | 5.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 5 MP |
Bateria
| Pojemność | 5000 mAh |
| Bateria | Li-Po 5000 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 10 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, LE |
| GPS | Yes, with A-GPS (LTE model), GLONASS |
| USB | USB Type-C 2.0, USB On-The-Go; magnetic connector |
Wymiary i waga
| Wymiary | 241.5 x 149.4 x 8.3 mm (9.51 x 5.88 x 0.33 in) |