16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD, 330 nits (typ) |
| Przekątna | 10.30" |
| Rozmiar | 10.3 inches, 307.6 cm2 (~82.2% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1200 x 1920 pixels, 16:10 ratio (~220 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6762 Helio P22T (12 nm) |
| Procesor | Octa-core (4x2.3 GHz Cortex-A53 & 4x1.8 GHz Cortex-A53) |
| GPU | PowerVR GE8320 |
| RAM | 2.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 8 MP, AF |
| Aparat przedni | 5.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 5 MP |
Bateria
| Pojemność | 7000 mAh |
| Bateria | Li-Po 7000 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 9.0 (Pie) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, LE |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | USB Type-C 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 244.2 x 153.3 x 8.2 mm (9.61 x 6.04 x 0.32 in) |