16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | AMOLED, 144Hz, HDR10+ |
| Przekątna | 6.65" |
| Rozmiar | 6.65 inches, 108.6 cm2 (~81.7% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1080 x 2340 pixels, 19.5:9 ratio (~388 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm SM8250 Snapdragon 865+ (7 nm+) |
| Procesor | Octa-core (1x3.09 GHz Kryo 585 & 3x2.42 GHz Kryo 585 & 4x1.8 GHz Kryo 585) |
| GPU | Adreno 650 |
| RAM | 12.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 64.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 64 MP, f/1.9, 25mm (wide), 1/1.72", 0.8\\xc2\\xb5m, PDAF 16 MP, f/2.2, 120\\xcb\\x9a, 16mm (ultrawide) |
Bateria
| Pojemność | 5000 mAh |
| Bateria | Li-Po 5000 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 10, Legion OS/ ZUI12 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive |
| NFC | Yes |
| GPS | Yes, with dual-band A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS |
| USB | USB Type-C 3.1 (side), USB Type-C 2.0 (bottom), USB On-The-Go |
Wymiary i waga
| Wymiary | 169.2 x 78.5 x 9.9 mm (6.66 x 3.09 x 0.39 in) |