16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | OLED |
| Przekątna | 6.67" |
| Rozmiar | 6.67"1080x2400p |
| Rozdzielczość | 50 MP, Wide Angle, Primary Camera, 13 MP, f/2.2, Ultra-Wide Angle Camera, 2 MP, f/2.4, Depth Camera |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 |
| Procesor | Octa core (3.2 GHz, Single core, Cortex X2 + 2.75 GHz, Tri core, Cortex A710 + 2 GHz, Quad core, Cortex A510) |
| GPU | Adreno 730 |
| RAM | 12.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 5100 mAh |
| Bateria | Li-Po 5100mAh |
System
| System operacyjny | Android v12 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Bluetooth | v5.2 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging |