16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 244
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2018 – 2018 |
Silnik
| Moc | 22.0 KM |
| Moment obrotowy | 100.0 Nm |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1555.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe (pojedynczy) |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | 33 mm telescopic fork with 90mm axle travel |
| Zawieszenie tył | Unit swing with two buffers, with 56mm axle travel. |
Opony
| Opony przód | 110/90-13 |
| Opony tył | 130/60-13 |