16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 803 709
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2011 – 2011 |
Silnik
| Pojemność | 9030 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moment obrotowy | 79.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | SOHC (pojedynczy wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk dfi with dual 34mm keihin throttle bodies |
| Zbiornik paliwa | 15.5 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Wał napędowy |
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1689.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe (pojedynczy) |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Telescopic fork, adjustable |
| Zawieszenie tył | Adjustable Air Suspension |
Opony
| Opony przód | 130/90-16 |
| Opony tył | 180/70-15 |