16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 824 057
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2010 – 2010 |
Silnik
| Pojemność | 15840 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moment obrotowy | 125.0 Nm |
Paliwo
| Układ paliwowy | Wtrysk electronic sequential port fuel injection (espfi) |
| Zbiornik paliwa | 22.7 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Pasek |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1613.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. Brembo triple-disc brake system |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | 41.3mm telescopic fork |
| Zawieszenie tył | Air-adjustable |
Opony
| Opony przód | 130/80-B17 |
| Opony tył | 180/65-B16 |