16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 798 090
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2010 – 2010 |
Silnik
| Pojemność | 12020 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moment obrotowy | 98.0 Nm |
Paliwo
| Układ paliwowy | Wtrysk electronic sequential port fuel injection (espfi) |
| Zbiornik paliwa | 17.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Pasek |
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1549.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. 2-piston calipers |
| Hamulce tył | Single disc. Single pistom |
| Zawieszenie przód | 39mm fork |
| Zawieszenie tył | Coil-over preload dual-adjustable |
Opony
| Opony przód | MH90-21 |
| Opony tył | 150/80-16 |