16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 803 709
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2010 – 2010 |
Silnik
| Pojemność | 16388 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | SOHC (pojedynczy wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk 45mm throttle bodies |
| Zbiornik paliwa | 17.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Pasek |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1664.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe (pojedynczy) |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | Inverted cartridge telescopic fork, 43mm diameter, 5.1in/130 mm skoku |
| Zawieszenie tył | Single, mono-tube gas,cast aluminum with rising rate linkage , 3.9in/100 mm skoku, preload adjustable spring |
Opony
| Opony przód | 130/70-B18 |
| Opony tył | 180/55-B18 |