16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 5.50" |
| Rozmiar | 5.5 inches, 82.6 cm2 (~73.8% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1080 x 1920 pixels, 16:9 ratio (~403 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8996 Snapdragon 821 (14 nm) |
| Procesor | Quad-core (2x2.35 GHz Kryo & 2x2.0 GHz Kryo) |
| GPU | Adreno 530 |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 16.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 16 MP, f/2.0, 1/2.8", 1.12\\xc2\\xb5m, PDAF |
| Aparat przedni | 8.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 8 MP, f/2.2, 1/3.2", 1.4\\xc2\\xb5m |
Bateria
| Pojemność | 4070 mAh |
| Bateria | Li-Ion 4070 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 6.0 (Marshmallow), eUI 5.8 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| NFC | Yes |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS |
| USB | USB Type-C |
Wymiary i waga
| Wymiary | 151.4 x 73.9 x 7.5 mm (5.96 x 2.91 x 0.30 in) |