16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 5.50" |
| Rozmiar | 5.5 inches, 83.4 cm2 (~72.9% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1080 x 1920 pixels, 16:9 ratio (~401 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6797D Helio X23 (20 nm) - StandardMediatek MT6797X Helio X27 (20 nm) - Eco Edition |
| Procesor | Deca-core x2.3 GHz - StandardDeca-core x2.6 GHz - Eco Edition |
| GPU | Mali-T880 MP4 |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 13 MP, f/2.0, PDAF, Laser AF |
| Aparat przedni | 8.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 8 MP, f/2.2, 1/3.2", 1.4\\xc2\\xb5m |
Bateria
| Pojemność | 4000 mAh |
| Bateria | Li-Ion 4000 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 6.0 (Marshmallow), eUI 5.9 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| NFC | Yes |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS |
| USB | USB Type-C |
Wymiary i waga
| Wymiary | 152.4 x 75.1 x 7.5 mm (6.00 x 2.96 x 0.30 in) |