16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | LTPS IPS LCD |
| Przekątna | 5.70" |
| Rozmiar | 5.7 inches, 89.6 cm2 (~73.6% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1440 x 2560 pixels, 16:9 ratio (~515 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820 (14 nm) |
| Procesor | Quad-core (2x2.15 GHz Kryo & 2x1.6 GHz Kryo) |
| GPU | Adreno 530 |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 21.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 21 MP, f/2.0, 1/2.4", PDAF, OIS |
| Aparat przedni | 8.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 8 MP, f/2.2 |
Bateria
| Pojemność | 3100 mAh |
| Bateria | Li-Ion 3100 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 6.0 (Marshmallow), eUI 5.6 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE, aptX |
| NFC | Yes |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS |
| USB | USB Type-C 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 156.8 x 77.6 x 8 mm (6.17 x 3.06 x 0.31 in) |