16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 5.50" |
| Rozmiar | 5.5 inches, 82.6 cm (~73.8% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1080 x 1920 pixels, 16:9 ratio (~403 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8996 Snapdragon 821 (14 nm) |
| Procesor | Quad-core (2x2.35 GHz Kryo & 2x2.0 GHz Kryo) |
| GPU | Adreno 530 |
| RAM | 64/128 GB, 6 GB RAM or 32/64 GB, 4 GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 64/128 GB, 6 GB RAM or 32/64 GB, 4 GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 16 MP, f/2.0, 1/2.8", 1.12µm, PDAF |
| Szczegóły przedniego | 8 MP, f/2.2, 1/3.2", 1.4µm |
System
| System operacyjny | Android 6.0 (Marshmallow); eUI 5.8 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 151.4 x 73.9 x 7.5 mm (5.96 x 2.91 x 0.30 in) |
| Waga | 175 g (6.17 oz) |