16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen 16M colors |
| Przekątna | 5.50" |
| Rozmiar | 1080 x 1920 pixels (~401 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 5.5 inches (~72.9% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6797D Helio X23 - Standard |
| Procesor | Deca-core x2.3 GHz - Standard |
| GPU | Mali-T880MP4 |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Szczegóły aparatu | Dual 13 MP| f/2.0| phase detection and laser autofocus| dual-LED (dual tone) flash |
| Aparat przedni | 8.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 8 MP| f/2.2| 1.4 �m pixel size| 1080p |
Bateria
| Pojemność | 4000 mAh |
| Bateria | Non-removable Li-Ion 4000 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 6.0 (Marshmallow) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac| dual-band| WiFi Direct| hotspot |
| Bluetooth | 4.2| A2DP| LE |
| NFC | Yes |
| GPS | Yes with A-GPS GLONASS BDS |
| USB | Type-C 1.0 reversible connector |
Wymiary i waga
| Wymiary | 152.4 x 75.1 x 7.5 mm (6.00 x 2.96 x 0.30 in) |