16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 5.50" |
| Rozmiar | 5.5 inches, 83.4 cm (~74.4% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1080 x 1920 pixels, 16:9 ratio (~401 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6797T Helio X25 (20 nm) |
| Procesor | Deca-core (2x2.5 GHz Cortex-A72, 4x2 GHz Cortex-A53, 4x1.4 GHz Cortex-A53) |
| GPU | Mali-T880 MP4 |
| RAM | 32 GB, 4 GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 32 GB, 4 GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 21 MP, f/2.0, 1/2.4", PDAF |
| Szczegóły przedniego | 8 MP, f/2.2 |
System
| System operacyjny | Android 6.0 (Marshmallow); eUI 5.6 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 151.1 x 74.2 x 7.5 mm (5.95 x 2.92 x 0.30 in) |
| Waga | 153 g (5.40 oz) |