16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 5.00" |
| Rozmiar | 5.0 inches, 68.9 cm2 (~62.5% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1080 x 1920 pixels, 16:9 ratio (~441 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm SDM630 Snapdragon 630 (14 nm) |
| Procesor | Octa-core 2.2 GHz Cortex-A53 |
| GPU | Adreno 508 |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 13 MP, AF 8 MP (ultra wide; dedicated video camera) |
| Aparat przedni | 5.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 5 MP |
Bateria
| Pojemność | 3240 mAh |
| Bateria | Li-Ion 3240 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 8.0 (Oreo) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/i/r/k, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| NFC | Yes |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | USB Type-C 3.1 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 150.2 x 73.4 x 13.5 mm (5.91 x 2.89 x 0.53 in) |