16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 4.50" |
| Rozmiar | 4.5 inches, 55.8 cm2 (~57.8% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 720 x 1280 pixels, 16:9 ratio (~326 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8928 Snapdragon 400 (28 nm) |
| Procesor | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Adreno 305 |
| RAM | 2.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 8 MP, AF |
| Aparat przedni | 2.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
Bateria
| Pojemność | 3100 mAh |
| Bateria | Li-Ion 3100 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 4.4.2 (KitKat) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot |
| Bluetooth | 4.0, A2DP, EDR, LE |
| NFC | Yes |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 136.9 x 70.6 x 14 mm (5.39 x 2.78 x 0.55 in) |