16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen 16M colors |
| Przekątna | 4.50" |
| Rozmiar | 540 x 960 pixels (~245 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 4.5 inches (~64.8% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8212 Snapdragon 200 |
| Procesor | Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Adreno 302 |
| RAM | 1.5 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 8.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 5 MP| LED flash |
| Aparat przedni | 2.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
Bateria
| Pojemność | 2000 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 2000 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 4.3 (Jelly Bean) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n| Wi-Fi Direct| hotspot |
| Bluetooth | 4.0| A2DP| EDR| LE |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 131.8 x 65.4 x 10.9 mm (5.19 x 2.57 x 0.43 in) |