16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 4.50" |
| Rozmiar | 4.5 inches, 55.8 cm (~59.9% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 720 x 1280 pixels, 16:9 ratio (~326 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 400 (28 nm) |
| Procesor | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Adreno 305 |
| RAM | 16 GB, 2 GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 16 GB, 2 GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 8 MP, AF |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
System
| System operacyjny | Android 4.4.2 (KitKat) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 136.4 x 68.3 x 13.2 mm (5.37 x 2.69 x 0.52 in) |
| Waga | 187.1 g (6.60 oz) |