16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2014 – 2014 |
Silnik
| Moc | 6.7 KM |
| Moment obrotowy | 16.0 Nm |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1370.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe (pojedynczy) |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | Hydraulic telescopic fork Ø40 mm with settings. |
| Zawieszenie tył | Steel swingarm, progressive linkage system, single adjustable shock absorber. |
Opony
| Opony przód | 1.60-21 |
| Opony tył | 2.15-18 |