16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 824 057
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 13010 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 172.0 KM |
| Moment obrotowy | 141.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 23.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1482.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. ABS. Radially mounted four-piston brake calipers. Brembo. |
| Hamulce tył | Single disc. ABS. Two-piston brake caliper. fixed brake disc. Brembo. |
| Zawieszenie przód | WP Semi-active suspension USD Ø 48 mm |
| Zawieszenie tył | WP Semi-active suspension monoshock |