16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 788 081
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2021 – 2021 |
Silnik
| Moc | 5.1 KM |
| Moment obrotowy | 50.0 Nm |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1470.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. 2-piston calipers |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | 37mm inverted hydraulic shock absorber adjustable rebound damping |
| Zawieszenie tył | Medium hydraulic shock absorber |
Opony
| Opony przód | 110/70-17 |
| Opony tył | 120/70-17 |