16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Rozmiar | 5.5''720x1280p |
| Rozdzielczość | 8 MP, Primary Camera |
Wydajność
| Chipset | Cortex A7 |
| Procesor | Quad-core, 1.2 GHz |
| GPU | Mali-400 MP |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 8.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 2500 mAh |
| Bateria | Li-Ion 2500mAh |
System
| System operacyjny | Android v5.1 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n) |
| Bluetooth | v4.0 |
| USB | MicroUSB 2.0 |