16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Rozmiar | 3.5''320x480p |
| Rozdzielczość | 5 MP, Primary Camera |
Wydajność
| Chipset | Cortex A7 |
| Procesor | Quad-core, 1.2 GHz |
| RAM | 512MB |
| Pamięć wewnętrzna | 4.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 1800 mAh |
| Bateria | Li-Ion 1800mAh |
System
| System operacyjny | Android v4.4.2 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 3 (802.11 a/b/g) |
| Bluetooth | v4.0 |
| USB | MicroUSB |