16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 9980 cm³ |
| Moment obrotowy | 137.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk dfi® with 40mm keihin throttle bodies. supercharged. |
| Zbiornik paliwa | 18.9 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1455.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. Dual semi-floating petal discs. Radial-mount Brembo M4.32 Calipers. ABS. |
| Hamulce tył | Single disc. Single-piston. ABS. |
| Zawieszenie przód | Showa SFF-BP Fork with KECS Compression and KECS Rebound Damping, plus Manual Spring Preload Adjustability |
| Zawieszenie tył | Uni-Trak®️, Showa Gas-Charged Shock with KECS Compression and KECS Damping, plus Manual Spring Preload Adjustability |
Opony
| Opony przód | 120/70-17 |
| Opony tył | 190/55-17 |