16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 6490 cm³ |
| Moc | 60.4 KM |
| Moment obrotowy | 63.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk dfi with two 38mm throttle bodies, with sub-throttles |
| Zbiornik paliwa | 14.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1575.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. Optional ABS. Two-piston calipers. |
| Hamulce tył | Single disc. Optional ABS. Single-piston caliper. |
| Zawieszenie przód | 41mm telescopic fork |
| Zawieszenie tył | Lay-down offset rear shock with linkage and adjustable preload |
Opony
| Opony przód | 120/70-18 |
| Opony tył | 160/60-17 |