16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 9030 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 49.6 KM |
| Moment obrotowy | 78.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | SOHC (pojedynczy wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk dfi® 34mm throttle bodies with sub-throttle valves |
| Zbiornik paliwa | 20.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Pasek |
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1645.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Hydraulic. |
| Hamulce tył | Single disc. Hydraulic. |
| Zawieszenie przód | 41mm Showa telescopic fork |
| Zawieszenie tył | Uni-Trak® swingarm, 7-way adjustable spring preload |
Opony
| Opony przód | 130/90-16 |
| Opony tył | 180/70-15 |