16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 17000 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 73.0 KM |
| Moment obrotowy | 145.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | SOHC (pojedynczy wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk dfi with dual 42mm throttle bodies |
| Zbiornik paliwa | 20.1 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Pasek |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1664.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. Dual four-piston calipers, K-ACT II ABS. |
| Hamulce tył | Single disc. Twin-piston caliper, K-ACT II ABS |
| Zawieszenie przód | 45mm Showa telescopic fork |
| Zawieszenie tył | Wahacz with twin air-assisted shocks, with 4-way rebound damping |
Opony
| Opony przód | 130/90-16 |
| Opony tył | 170/70-16 |