16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 803 709
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 6490 cm³ |
| Moc | 69.0 KM |
| Moment obrotowy | 60.8 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk dfi® with 38mm keihin throttle bodies (2) |
| Zbiornik paliwa | 21.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1415.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. ABS. Two-piston calipers. Petal-style discs. |
| Hamulce tył | Single disc. ABS. Single-piston caliper. Petal-style disc. |
| Zawieszenie przód | 41mm hydraulic telescopic fork with stepless adjustable rebound and preload / 5.9 in. |
| Zawieszenie tył | Single offset laydown shock with remote adjustable spring preload |
Opony
| Opony przód | 120/70-ZR17 |
| Opony tył | 160/60-ZR17 |