16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 10430 cm³ |
| Moc | 120.0 KM |
| Moment obrotowy | 102.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk dfi® with 38mm keihin etv throttle bodies (4) |
| Zbiornik paliwa | 20.8 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1519.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. ABS. Four-piston calipers. Petal-style discs. |
| Hamulce tył | Single disc. ABS. Single-piston caliper. Petal-style discs. |
| Zawieszenie przód | 43mm inverted fork with KECS-controlled rebound and compression damping, manual spring preload adjustability and top-out springs |
| Zawieszenie tył | Horizontal back-link New Uni-Trak®, BFRC gas charged shock with piggyback reservoir, KECS-controlled compression and rebound damping electronically-adjustable spring preload |
Opony
| Opony przód | 120/70-ZR17 |
| Opony tył | 180/55-ZR17 |