16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 6490 cm³ |
| Moc | 52.3 KM |
| Moment obrotowy | 56.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk dfi® with dual 36mm keihin throttle bodies |
| Zbiornik paliwa | 15.1 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1410.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. Petal discs and two-piston calipers. Optional ABS. |
| Hamulce tył | Single disc. Petal disc and single piston caliper. Optional ABS. |
| Zawieszenie przód | 41mm hydraulic telescopic fork |
| Zawieszenie tył | Horizontal back-link with adjustable spring preload |
Opony
| Opony przód | 120/70-17 |
| Opony tył | 160/60-17 |