16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 3990 cm³ |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk dfi® with dual 32mm throttle bodies |
| Zbiornik paliwa | 3.7 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1369.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Single petal-type disc with 2-piston calipers. ABS. |
| Hamulce tył | Single disc. Single petal-type disc with single-piston caliper. ABS. |
| Zawieszenie przód | 41mm hydraulic telescopic fork |
| Zawieszenie tył | Horizontal back-link with adjustable spring preload |
Opony
| Opony przód | 110/70-17 |
| Opony tył | 150/70-17 |