16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 2960 cm³ |
| Moc | 39.0 KM |
| Moment obrotowy | 26.1 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk 32 mm x 2, with dual throttle valves |
| Zbiornik paliwa | 17.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1405.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Hydraulic. Two-piston calipers. |
| Hamulce tył | Single disc. Hydraulic. Two-piston calipers. |
| Zawieszenie przód | 37mm hydraulic telescopic fork |
| Zawieszenie tył | Bottom-Link Uni-Trak with gas-charged shock and 5-way adjustable pre-load |
Opony
| Opony przód | 110/70-17 |
| Opony tył | 140/70-17 |