16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 10430 cm³ |
| Moc | 200.0 KM |
| Moment obrotowy | 113.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk dfi w/38mm keihin throttle bodies (4) and oval sub-throttles |
| Zbiornik paliwa | 17.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1440.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. ABS. Four-piston calipers. Radially mounted. |
| Hamulce tył | Single disc. ABS. Single-piston caliper. |
| Zawieszenie przód | 41mm inverted cartridge fork with stepless compression and rebound damping, adjustable spring preload/4.7 in |
| Zawieszenie tył | Horizontal monoshock with stepless rebound damping, remotely adjustable spring preload/5.4 in |
Opony
| Opony przód | 120/70-ZR17 |
| Opony tył | 190/50-ZR17 |