16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 109
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 647 cm³ |
Paliwo
| Układ paliwowy | Gaźnik mikuni 24mm |
| Zbiornik paliwa | 3.8 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1120.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe (pojedynczy) |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | 33mm leading axle telescopic fork with 4-way rebound damping |
| Zawieszenie tył | Wheel TravelUni-Trak® single shock system with 4-way rebound damping and fully adjustable spring preload |
Opony
| Opony przód | 60/100-14 |
| Opony tył | 80/100-12 |