16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 1120 cm³ |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | SOHC (pojedynczy wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Gaźnik 18mm keihin carburetor and screw type throttle limiter on grip housing |
| Zbiornik paliwa | 3.8 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 4 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1075.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Bębnowe (drum brake). Cable actuated |
| Hamulce tył | Bębnowe (drum brake). Rod actuated |
| Zawieszenie przód | 30mm hydraulic telescopic fork |
| Zawieszenie tył | Wahacz with single hydraulic shock |
Opony
| Opony przód | 2.50-14 |
| Opony tył | 3.00-12 |